top of page

FAQ

Jak to funguje?

Pokud jsme zveřejnili událost, které jste se zúčastnili, tak jsme natočili všechny, včetně tebe. Videa nejsou nikde nahrána, aby se před nákupem zobrazila (kromě výběru, který sdílíme na Facebooku / Instagramu ), na každé akci pořídíme velké množství záběrů a následně je upravujeme až po vašem výběru.

 

Natočili jste mě?

Pokud jsi závodil na závodech, kterých jsme se zúčastnili, vyfotili a natočili jsme tě! Na hlavní stránce najdete seznam událostí, kterých jsme se zúčastnili a kterých se budeme účastnit v budoucnu.

Už jsem soutěžil, je pozdě na nákup videí?

Ani náhodou! Na každé události pořizujeme videa každého závodníka a všechny je ukládáme na dobu neurčitou (až na výjimky). Objednávky lze provést kdykoli před nebo po soutěži.

 

Jak dlouho bude trvat, než dostanu moje video?

U menších akcí (60 závodníků nebo méně) to obvykle trvá 1-2 týdny. U větších akcí (60-150 závodníků) to může trvat 2-3 týdny. Objednávky procházíme chronologicky, takže pokud chcete mít své video co nejdříve po soutěži, nejlepší je objednat předem!

 

Kam dostanu své video?

Vaše video vám zašleme na e-mail, proto se při objednávce ujistěte, že jste ho zadali správně! Občas naše e-maily skončí ve vašem spamovém filtru, takže si ho zkontrolujte.

 

Mohu si vybrat svou hudbu ve videu?

Webové stránky sociálních médií automaticky odstraňují videa s hudbou chráněnou autorskými právy, což znamená, že skladba, kterou jste měli na mysli, se pravděpodobně nebude moci zveřejnit nikde online. Máme předplatné v hudební knihovně Artlist.io.

 

Je možnost natočit video z tréninku?

Ano, stačí napsat na email powervideo.office@gmail.com a domluvit si termín a cenu za natočení. 

bottom of page